O mnie

 

Nazywam się Anna Szymańska. Od zawsze moją pasją były wnętrza – aranżacje, metamorfozy, planowanie rozmieszczenia pomieszczeń i dopasowanie stylu ich wystroju, a także zabawa kolorami oraz różnymi technikami dekorowania.  Od kilku już lat zajmuję się projektowaniem wnętrz – początkowo hobbystycznie, a obecnie profesjonalnie i zawodowo. Uważam, iż najważniejsze w tym zawodzie jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, aby dzięki pogłębianej wiedzy, móc w sposób najbardziej profesjonalny pomagać inwestorom dokonywać odpowiednich wyborów.

Współpraca ze mną opiera się na tym, iż:

 • odbierając gotowy projekt macie nieograniczony czas oraz nieograniczoną ilość poprawek, aż do uzyskania pełnej satysfakcji – nie pozwolę Wam „odejść” dopóki nie będziecie zadowoleni z projektu na 100% (nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów)
 • z chwilą odbioru projektu nie kończy się ze mną kontakt, zawsze można się ze mną skontaktować, na każdym etapie remontu i odpowiem na wszystkie pytania
 • nigdy nie publikuję projektów moich klientów, natomiast na mojej stronie internetowej lub na portalach społecznościowych widnieją mojej aranżacje przykładowych wnętrz.

Poniżej przedstawię krótką historię o mnie. Zawód projektanta wnętrz 25 lat temu, niestety nie rokował, a przy wyborze zawodu bardzo często kierujemy się jednak rozsądkiem. Tak też było w moim przypadku – ukończyłam studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i przez kilka lat pracowałam w księgowości.

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że czas już na realizację swoich marzeń „bo kiedy – jak nie teraz?” 🙂 Więc zwolniłam się z dobrze płatnego etatu w korporacji i postawiłam wszystko na jedną kartę.

Mam dwie córeczki, kredyt na dom …, dlatego proces dorastania do tej trudnej decyzji trwał wiele miesięcy (lub może nawet lat). Podczas których hobbystycznie – znajomym, przyjaciołom i rodzinie – wykonywałam projekty wnętrz na dostępnych bezpłatnych programach, doradzałam i pomagałam dobrać odpowiednie wyposażenie do danego stylu pomieszczenia. Natomiast otrzymywana od nich w zamian niekłamana radość, zadowolenie – była dla mnie największą nagrodą.

Przede wszystkim w tym miejscu chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które mnie wspierały, a szczególnie czterem z mojego najbliższego otoczenia, dzięki którym uwierzyłam w to, że jestem w stanie zmienić swoje życie – podejmując się niełatwego procesu zbliżającego mnie do zmiany zawodu. Tymi osobami są:

 • Mój mąż Adam Szymański
 • Koleżanka z pracy Kasia Mądra
 • Przyjaciele Asia i Marcin Rośleń.

I stało się…  Rozpoczął się długi proces planowania działalności, ale przede wszystkim proces pogłębiania wiedzy, edukacji, kursów, szkoleń, a potem studiów podyplomowych z architektury wnętrz na SWPS w Poznaniu.

Tak to wszystko się zaczęło. Jestem dowodem na to, iż o marzeniach i pasjach nie należy zapominać i nawet w wieku x-lat można zmienić całkowicie swoją ścieżkę zawodową. To przesłanie jest  skierowane do wszystkich osób, które również podświadomie chciałyby wykonywać inną pracę, ale brak im odpowiednich motywacji i odwagi, aby postawić wszystko na jedną kartę, „wywrócić swoje życie do góry nogami”. Kochani uwierzcie mi – możecie to zrobić, skoro mi się udało, to czemu Wam nie miało by się udać :).

Z perspektywy czasu mogę ocenić moją decyzję i nie zgadniecie 🙂 – to była jedna z lepszych decyzji podjętych w moim życiu.

Jestem Wam wdzięczna za wsparcie. Piszcie proszę e-maile, komentujcie moje wpisy na portalach społecznościowych – po prostu bądźcie ze mną 🙂

Obecnie zajmuję się:

 • projektowaniem wnętrz zarówno stacjonarnie jak i on-line
 • metamorfozami wnętrz

A moim mottem jest pomaganie osobom, które nie chcą lub nie lubią zajmować się tymi tematami, bądź nie mają na to czasu, ale:

 • zakupiły mieszkanie od dewelopera w stanie surowym,
 • kupiły mieszkanie do generalnego remontu,
 • czeka ich remont obecnego mieszkania
 • lub po prostu w ich życiu nadszedł taki moment, iż czują potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu.

Przykładam dużą wagę do jakości oferowanych usług oraz jakość obsługi klienta.

Anna Szymańska